O firmie

O nas

Firma MAXBUD Grzegorz Pawłowski sp. z o.o. jako Generalny Wykonawca działa od 2001 roku i specjalizuje się w pracach ogólnobudowlanych, instalacyjnych, sanitarnych i elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej, obiektach sportowych, produkcyjnych, handlowych i mieszkalnych..

21Lat doświadczenia w budownictwie
Wiele zrealizowanychProjektów budowlanych
Wieloletni kompetentniPracownicy oraz podwykonawcy

Nasze największe atuty to ponad 21-letnie doświadczenie na rynku usług budowlanych – w szczególności jako Generalny Wykonawca oraz kompetentni, wykwalifikowani pracownicy budowlani i kadra zarządzająca. Oferujemy kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie budownictwa. Jako Generalny Wykonawca obiektów budowlanych wykonujemy wszelkie niezbędne usługi – od stanu surowego aż po prace wykończeniowe. Oferujemy również prace remontowe oraz modernizacyjne. Mamy w portfolio wiele projektów zrealizowanych w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”.

Stawiamy na dynamiczny rozwój i ciągłe inwestycje, dzięki czemu korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Realizując projekty, współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi, profesjonalnymi podwykonawcami. Gwarantujemy naszym Klientom bezpieczeństwo, jakość i pewność inwestycji.

Obszary działalności

Podstawowe obszary działalności firmy Max-Bud to budownictwo oraz dział deweloperski, który tworzą spółki celowe. Kompleksowo realizujemy prace budowlane jako Generalny Wykonawca oraz Inwestor. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz umiejętnościom wykwalifikowanej kadry zapewniamy Klientom szeroką ofertę usług. Odpowiadając na potrzeby każdego z Inwestorów, gwarantujemy realizację nawet najbardziej wymagających zleceń.

Budownictwo biurowe, magazynowe, mieszkaniowe oraz budowa dróg.

Dział deweloperski. Max-Bud jest inwestorem i udziałowcem oraz Generalnym Wykonawcą własnych obiektów biurowych, magazynowych oraz mieszkalnych.

Project Management w zakresie Generalnego Wykonawstwa, zarządzanie wykonawstwem i projektem.

Budownictwo medyczne. Max-Bud posiada doświadczenie w realizacji inwestycji spełniających rygorystyczne wymogi branży medycznej.

Produkcja budowlana, m.in. wyroby ślusarskie, konstrukcje stalowe hal i zakładów produkcyjnych.

Wyroby aluminiowe. Nasz własny zakład ślusarski produkuje stolarkę aluminiową, fasady aluminiowe i kontenery sprzedażowe.

Misja

Misją firmy Max-Bud jest zapewnianie Klientom najwyższej jakości usług budowlanych, realizowanych zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu i wyznawanymi przez nas wartościami.

Cztery kluczowe cele działalności firmy Max-Bud to:

01Zrównoważony rozwój oraz ciągłe dążenie do poszerzania kompetencji kadry kierowniczej.
02Stałe doskonalenie jakości obsługi i oferty, aby zwiększać zadowolenie klientów.
03Dbanie o potencjał i doświadczenie pracowników, by sprostać najbardziej wymagającym zamówieniom.
04Każdy projekt realizujemy z poszanowaniem środowiska naturalnego, dbając o dobro i bezpieczeństwo przyszłych pokoleń.

Zaufali nam